Zapytania ofertowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

1. Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie audytu zewnętrznego


Polski Związek Głuchych Oddział Podlaski składa zapytanie ofertowe na przeprowadzenie audytu wraz z wykonaniem raportu, do projektu pn. „Nasz Rozwój Szansą Na Naszą Niezależność”, realizowanego przy wsparciu finansowym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie Umowy nr ZZO/000188/10/D zawartej w dniu 08-03-2019 w Białymstoku.

 

2.  Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie audytu zewnętrznego

Polski Związek Głuchych Oddział Podlaski składa zapytanie ofertowe na przeprowadzenie audytu wraz z wykonaniem raportu, do projektu pn. „Nasz Rozwój Szansą Na Naszą Niezależność”, realizowanego przy wsparciu finansowym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie Umowy nr ZZO/000187/10/D zawartej w dniu 08-03-2019 w Białymstoku.

 

3.  Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie audytu zewnętrznego

Polski Związek Głuchych Oddział Podlaski składa zapytanie ofertowe na przeprowadzenie audytu wraz z wykonaniem raportu, do projektu pn. „OD DŹWIĘKU DO SŁOWA- SYSTEMATYCZNA REHABILITACJA DROGĄ DO POKONYWANIA BARIER”, realizowanego przy wsparciu finansowym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie Umowy nr ZZO/000251/10/D zawartej w dniu 29-04-2021 w Białymstoku.

 

Pliki do pobrania